De Kikkeropfleurdoos is voor 2016 benoemd tot lokaal doel bij de Specsavers winkel te Naaldwijk. Onze stichting wist maar liefs 44% van de uitgebrachte stemmen binnen te halen. Goed voor de 1e plaats! Dit resultaat is bereikt doordat u massaal en vaak dagelijks heeft gestemd op onze stichting. Chapeau en hartelijk dank hiervoor!

Ons prachtige resultaat houdt in dat de Kikkeropfleurdoos gedurende het hele jaar 2016 wordt gesteund door een afdracht per gekocht montuur of hoortoestel. Dit is echter nog geen gelopen race! Bij uw aankoop krijgt u als klant een muntje dat kan worden gedoneerd in een van de twee spaarboxen die op de toonbank staan. Eén van beide doelen kan dus worden gesteund, het lokale of het landelijke doel. Onze oproep luidt natuurlijk: Gooi uw muntje als klant in de spaarbox van de Kikkeropfleurdoos! Het muntje vertegenwoordigt een deel van de waarde van de aankoop.

Tot begin 2017 blijft het dus spannend hoe groot het uit te keren bedrag zal zijn.

1e prijs lokaal doel 2016 Specsavers Naaldwijk voor Kikkeropfleurdoos! – 12 december 2015